+90 212 438 79 49
Ürünler Yuva Arayanlar İlan Ver Kurumsal Bayilik Videolar Blog İletişim
Yuva Arayanlar
Dostlarımızın duygularını önemseyelim.
Aynı insanlarda olduğu gibi tüm hayvanların kendine özgü bir karakteri vardır. Onlarla iletişime geçmeye çalıştığınızda bunu anlamak çokta zor olmuyor aslına bakarsanız. Kimi daha sevecenken kimi daha soğuk olabiliyor. Kimi daha huysuz ve agresifken kimi daha uysal ve sakin olabiliyor. Bizler gibi onlarında duyguları hisleri ve şefkatleri var. 
 
Herkes gibi onlarında tek ve biricik istedikleri şey var mutlu olmak. Yemek, barınmak, uyumak bunlar sadece araçlar bunların en üstündeki asıl amaç ise mutluluk. Onlarda hepimiz gibi bir dostu olsun istiyor. Sevildiğini görmek ve daha fazla sevgi vermek istiyor. Günümüzde her şeyin karşılıklı olmasına karşılık o kadar saf ve temiz duygularla bizlere bakıyor ve bağlanıyorlar ki onları sevmemek işten değil doğrusu.  
 
Buna karşın sokaklar yüzlerce terkedilen hayvanlar ile dolu. Bizler bu canları elimizden geldiğince sahiplendirmeye ve mutlu yuvaları olması için çabalıyoruz. Şimdi sizde hayatınızda bir adım atıp onlarla dost olun… 
 
#kedi
# köpek
# sahiplendirme
Diğer Sahipsiz Dostlar Haberleri
Ağustos 17/2017
SEMT BİZİM DOST BİZİM
Beşiktaş Kulübü ve Petmate Evcil Hayvan Ürünleri firmasının b
detaylı bilgi
##semt bizim dost bizim# sokak hayvanları# yardım #minik patiler#sahipsiz dostlar#karakartal#
Temmuz 10/2017
Kimsesiz Dostlarımızı Sahiplenelim
Yaşantımıza güzellikler ve mutluluklar katmak her zaman bizlerin elindedir.
detaylı bilgi
#kedi
# köpek
# sahiplendirme
SOSYAL MEDYA
TAKİP ET
Facebook
Twitter
Instagram
Takip Et
Google Plus
Takip Et

Snopypet markası ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Beşiktaş JK kulübü ile yaptığımız lisanlı evcil hayvan ürünlerinin imalat ve satış pazarlamasını yapmaktayız.
Snopypet.com'da kedi ve köpekler için ihtiyacınız olan pet ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünler, %100 Beşiktaş lisanslı olarak sizlere ulaştırılmaktadır.
Kedi kıyafetleri, köpek kıyafetleri, kedi yatakları, köpek yatakları, pet aksesuarları gibi birçok pet ürünlerini sevimli dostlarımızla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.